مجموعه : پزشکی و سلامتی. به گزارش ایران ناز: یک کارشناس مواد غذایی و رژیم درمانی گفت: سیر تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و معجزه گر در درمان بسیاری از بیماری ها است. صوفی با اشاره به نقش درمانی سیر اظهار داشت: در ماه های سرد سال برای درمان سرما خوردگی و ابتلا به عفونت ها، آنتی اکسیدان های موجود در سیر می تواند به عنوان یک نقش تقویت کننده سیستم ایمنی عمل کند. وی ادامه داد: این تأثیر تنها با خوردن روزانه دو تا سه حبه سیر ایجاد می شود. صوفی یکی از درمان های خانگی تبخال را چکاندن آب سیر روی تبخالبی ...

تبخال چیست و چگونه درمان می شود

مجموعه : پزشكی و سلامتی
تبخال چیست و چگونه درمان می شود

به گزارش ایران ناز: یک کارشناس مواد غذایی و رژیم درمانی گفت: سیر تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و معجزه گر در درمان بسیاری از بیماری ها است.

 

صوفی با اشاره به نقش درمانی سیر اظهار داشت: در ماه های سرد سال برای درمان سرما خوردگی و ابتلا به عفونت ها، آنتی اکسیدان های موجود در سیر می تواند به عنوان یک نقش تقویت کننده سیستم ایمنی عمل کند.

 

 

وی ادامه داد: این تأثیر تنها با خوردن روزانه دو تا سه حبه سیر ایجاد می شود.

 

 

 

صوفی یکی از درمان های خانگی تبخال را چکاندن آب سیر روی تبخالبیان کرد و یادآور شد: این تاثیر سیر به دلیل ترکیبات ضد التهابی است که به میزان بالا در سیر وجود دارد و موجب کاهش درد و ورم آن می شود.

 

 

 

وی همچنین یکی از روش های سنتی درمان سرماخوردگی را مصرف سیر مخلوط شده با عسل در روزهایی اول بیماری عنوان کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه