حذف سهمیه بلیت سازمان‌ها در جشنواره فیلم فجر


اخبار,اخبارفرهنگی ,جشنواره فیلم فجر


  اخبار فرهنگی  -   حذف سهمیه بلیت سازمان‌ها در جشنواره فیلم فجر

امسال سهمیه‌ای برای سازمان ها و ارگان ها نخواهیم داشت و روزی را معین خواهیم کرد که ارگان‌ها و سازمان ها بلیت های مورد نیاز خود را از طریق سامانه خرید بلیت خریداری کنند.

محمدرضا فرجی گفت: ۷۰ درصد از بلیت های سالن های سینمای جشنواره از طریق اینترنت در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت و ۳۰ درصد از بلیت ها در گیشه به فروش خواهد رسید.

محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر در گفت و گو با فارس درباره فروش اینترنتی بلیت های جشنواره گفت: امسال در سیاست‌های دفتر جشنواره به گونه ای تعریف شده است که ۷۰ درصد از بلیت های سالن های سینمای جشنواره از طریق اینترنت در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت و ۳۰ درصد از بلیت ها در گیشه به فروش خواهد رسید.

وی در پاسخ به این سوال که سازمان ها و نهادها امسال سهمیه بلیت خواهند داشت یا خیر گفت: امسال سهمیه‌ای برای سازمان ها و ارگان ها نخواهیم داشت و روزی را معین خواهیم کرد که ارگان‌ها و سازمان ها بلیت های مورد نیاز خود را از طریق سامانه خرید بلیت خریداری کنند.

بنابراین گزارش در دوره‌های گذشته بخشی از بلیت های جشنواره به صورت رایگان به سازمان‌ها و نهادها اختصاص می یافت که معمولا با استقبال مواجه نمی شد و برخی از سالن‌های جشنواره خالی بود در شرایطی که علاقمندان به دیدن فیلم‌های جشنواره جلوی سینما صف کشیده بودند.

 

 اخبار فرهنگی  -  فارس 

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه