خون‌ریزی معده هنرمند پیشکسوت را راهی بیمارستان کرد


اخبار,اخبار فرهنگی ,جعفر والی

 

اخبار فرهنگی - خون‌ریزی معده هنرمند پیشکسوت را راهی بیمارستان کرد / تازه‌ترین خبرها از وضعیت جسمی جعفر والی

هنرمند باسابقه تئاتر و سینمای ایران که به دلیل خونریزی معده در بیمارستان بستری شده است، با وجود بهبود اوضاع جسمانی همچنان در سی‌سی‌یو است.

به گزارش خبرآنلاین، جعفر والی از جمله بازیگران و کارگردانان مطرح تئاتر، روز دوشنبه 23 تیرماه به دلیل خونریزی شدید معده در بیمارستان ایرانشهر بستری شد و بعد از گذشت دو روز در حال حاضر وضعیت جسمانی او نشانه‌هایی از بهبود دارد.

ارشا والی، فرزند خواهر این هنرمند در مورد وضعیت جسمی والی به خبرآنلاین گفت: «شرایط جسمانی آقای والی با وجود آنکه در حال حاضر نسبت هوشیاری بیشتری نسبت به دیروز دارند، اما همچنان مانند روز گذشته است.»

او ادامه داد: «دکتر دستور ام آر آی داده است. بعد از آمدن نتیجه ام‌ آر آی آن که امروز انجام می‌گیرد، تصمیم‌گیری در مورد اقدامات دیگر در مورد ایشان صورت خواهد گرفت.»

ارشیا والی تاکید کرد، جعفر والی پیش از این سابقه مشکل جدی جسمانی نداشته است.

تازه‌ترین اخبار از فعالیت‌های هنری والی، اجرای نمایش «آی با کلاه آی بی کلاه» نوشته غلامحسین ساعدی است که او قصد دارد این نمایش را در تالار سنگلج روی صحنه ببرد. او پیش از بستری شدن در بیمارستان کارهای مربوط به انتخاب گروه و دست‌اندرکاران این نمایش ار انجام می‌داد.

والی پیش از این نیز کارهایی از نوشته‌های غلامحسین ساعدی را اجرا کرده بود که از جمله آن‌ها می‌توان به «چوب به دست‌های ورزیل»، «گاو» و همین نمایش «آی با کلاه آی بی کلاه» اشاره کرد.

این هنرمند همچنین در فیلم‌های سینمایی «پاداش سکوت» به کارگرانی مازیار میری، «تهران روزگار نو» ساخته علی حاتمی و «ناخدا خورشید» به کارگردانی ناصر تقوایی حضور داشته که البته این‌ها تنها بخشی از حضورهای پراهمیت والی در سینمای ایران محسوب می‌شود.
اخبار فرهنگی - خبرآنلاین

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه