مجموعه : پزشکی و سلامتی. درست کردن این دستور آسان است. اگر فرزند شما از گلو درد و سرفهرنج می برد، این درمان فوق العاده موثر است، و برای بزرگسالان هم مفید است. امروز به شما یک دستورسالم و فوق العاده طبیعی را آموزش می دهیم که از موز درست شده است , و داروی سرفه است و اثرات مفید در معده دارد. مواد لازم:. موز رسیده 2عدد متوسط ( خال خالی باشد بهتر است). 400 میلی لیتر آب جوش. 2 قاشق غذا خوری شکر یا عسل (عسل در دماهای بالا مواد مغذیش از بین می رود، بنابراین اگر موز استفاده کنید گرم نباشد). طرز تهیه ...

درمان سرفه در خانه

مجموعه : پزشكی و سلامتی
درمان سرفه در خانه

درست کردن این دستور آسان است.اگر فرزند شما از گلو درد و سرفهرنج می برد، این درمان فوق العاده موثر است، و برای بزرگسالان هم مفید است.

امروز به شما یک دستورسالم و فوق العاده طبیعی را آموزش می دهیم که از موز درست شده است , و داروی سرفه است و اثرات مفید در معده دارد.

مواد لازم:
موز رسیده 2عدد متوسط ( خال خالی باشد بهتر است)
400 میلی لیتر آب جوش
2 قاشق غذا خوری شکر یا عسل (عسل در دماهای بالا مواد مغذیش از بین می رود، بنابراین اگر موز استفاده کنید گرم نباشد)

طرز تهیه :
موز را پوست بگیرید. با یک چنگال یا قاشق چوبی یا پلاستیکی له کنید تا سیاه نشود شکر را بریزید و اگر می خواهید از عسل استفاده کنید، وقتی مخلوط سرد شد بریزید آب جوش ریخته و 30 دقیقه صبر میکنیم هر روز را همانروز آماده کنید. مصرف آن 4 بار در روز (حدود 100 میلی لیتر) است در عرض چند روز سرفه رابرطرف می کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه