گلایه های بازیگر طناز تلویزیون از برخورد بد با برنامه آبرنگش


اخبار,اخبار فرهنگی,بهنوش بختیاری

اخبار فرهنگی - گلایه های بازیگر طناز تلویزیون از برخورد بد با برنامه آبرنگش

در دنیای شلوغ این روزهای ما خیلی چیزها ناخودآگاه فراموش می‌شوند و از یاد می‌روند یا اهمیتشان کمتر می‌شود مثل خندیدن و شادبودن در حالی که یکی از نیازهای اصلی در زندگی هر فردی شادبودن و انرژی مثبت داشتن است و برای حال خوب خودمان هم که شده‌، باید شاد باشیم.

 بهنوش بختیاری هنرمند طنازی است که با اجرای برنامه «آبرنگ» در شبکه نسیم سعی کرده شادی و لبخند را برای مخاطبانش به ارمغان بیاورد، او به قول خودش، به‌عنوان یک بازیگر زن سنت‌شکنی کرده و با لطیفه‌های مختلفی که می‌گوید، در تلاش است به ما شاد بودن را یاد‌آوری کند. به همین بهانه سراغش رفتیم تا از «آبرنگ» بیشتر بدانیم.


چه شد که اجرای این برنامه را به عهده گرفتید؟
قبل از اینکه شبکه نسیم افتتاح شود، چند بار با مدیران آن جلساتی داشتم و قرار شد با آنها همکاری کنم ولی چون همزمان مشغول کارهای دیگری هم بودم، این همکاری عقب می‌افتاد تا اینکه بالاخره قرعه اجرای برنامه آبرنگ به نامم افتاد و از این اتفاق بسیار راضی هستم.


این برنامه در نهایت آن چیزی شد که فکر می‌کردید؟
بله من با لطیفه تعریف کردن و خاطره‌گویی در این کار بسیار موافق بودم چون خودم آدم خاطره‌بازی هستم. از طرفی، لطیفه تعریف کردن هم یک سنت پسندیده در بین ما ایرانی‌هاست اما از این که برنامه‌های دیگر هم بخواهند همین روش را داشته باشند، چندان خوشم نمی‌آید و با آن موافق نیستم.


منظورتان چیست؟
در حال حاضر در بیشتر برنامه‌های این شبکه، لطیفه تعریف می‌کنند؛ از‌«هاونگ» گرفته تا «عینک آفتابی.» خب، این روش درست نیست. این جوری مخاطبان از یک‌نواختی کارها دلزده خواهند شد. باور کنید من فقط به خاطر نیت خیری که داشتم اجرای این برنامه را قبول کردم وگرنه آبرنگ نه از نظر مالی و نه از لحاظ شهرت پیشرفتی برای من ندارد. تنها دغدغه‌ام شاد کردن مردم است.
ولی آبرنگ طی این مدت مخاطبان خوبی پیدا کرده است.
همین‌طور است و طبق آمار خود شبکه، یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های شبکه نسیم است. فکر می‌کنم علتش زمان کم آن است.


در اجرای این برنامه با مشکل خاصی مواجه نبوده‌اید؟ چون کار طنز آن هم برای خانم‌ها چندان راحت نیست.
حق با شماست و من هم از این مساله مستثنی نیستم. مثلا در همین برنامه 10دقیقه‌ای گاهی 11تا اصلاحیه پخش می‌خورد مثلاً یک بار به خاطر انگشتری که در دستم بود، 4 برنامه را دور انداختند. به هرحال اجرای این برنامه کار راحتی نیست اما چون هدف دیگری دارم، سعی می‌کنم با مشکلات کنار بیایم.


با خنده‌درمانی چقدر موافق هستید؟
خیلی زیاد، چون متاسفانه در سال‌های اخیر خنده و شادی از یاد مردم رفته است و هم کمتر و هم سخت‌تر می‌خندند. به هر حال خنده‌درمانی می تواند به شادبودن و فراموش کردن مشکلات کمک کند.

اخبار فرهنگی - زندگی مثبت،ریتم زندگی
 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه