مجموعه : رژیم غذایی ، تغذیه و سلامتی. روش غذایی جدید برای کاهش وزن تا حدود 7 کیلو گرم. در آماری که اخیرا در بین مردم آمریکا به عمل آمد مشخص شد که ۴۰ درصد آنها ترجیح می‌دهند که پیش از لخت شدن، چراغ‌ها را خاموش کنند، چون هیکل خودشان را نمی‌پسندند. می‌‌خواهیم درباره غذاهایی صحبت کنیم که باعث کاهش ورم شکم و التهاب شده و کمک‌تان می‌کند تا ظرف ۱۶ روز، حدود ۷ کیلو وزنکم کنید. دارچین. دارچین به کاهش میزان انسولین در بدن‌تان کمک می‌کند، و باعث می‌شود قند کمتری مصرف کرده و به همان میزان چربی کمتری در ...

16 روز 7 کیلو گرم کم کنید !

مجموعه : رژیم غذایی ، تغذیه و سلامتی
16 روز 7 کیلو گرم کم کنید !

روش غذایی جدید برای کاهش وزن تا حدود 7 کیلو گرم

 

در آماری که اخیرا در بین مردم آمریکا به عمل آمد مشخص شد که ۴۰ درصد آنها ترجیح می‌دهند که پیش از لخت شدن، چراغ‌ها را خاموش کنند، چون هیکل خودشان را نمی‌پسندند. می‌‌خواهیم درباره غذاهایی صحبت کنیم که باعث کاهش ورم شکم و التهاب شده و کمک‌تان می‌کند تا ظرف ۱۶ روز، حدود ۷ کیلو وزنکم کنید.

 

دارچین
دارچین به کاهش میزان انسولین در بدن‌تان کمک می‌کند، و باعث می‌شود قند کمتری مصرف کرده و به همان میزان چربی کمتری در بدن‌تان ذخیره شود.

 

روغن آووکادو
طی تحقیقی مشخص شد افرادی که حدود ۴ هفته این نوع روغن را مصرف کردند، میزان چربی شکمشان تا ۱.۵ درصد کاهش یافت.

 

ترشی
آمار نشان می‌دهد غذاهای اسیدی مانند سرکه تا ۴۰ درصد میزان سوختن کربوهیدرات‌ها را در بدن بالا می‌برد، و هرچقد سریع‌تر کربوهیدرات بسوزانید، بدن‌تان سریع‌تر چربی‌های اضافی را می‌سوزاند.

 

سرکه‌ آب سیب
سعی کنید از این نوع سرکه در سالادتان استفاده کنید. در واقع سرکه، در داخل بدنتان پروتئین تولید می‌کند که منجر به سوزاندن چربی می‌شود.

 

بادام
قبل از آن‌که به باشگاه بروید یک مشت بادام بخورید. تحقیقات نشان می‌دهد که بادام‌ها سرشار از آمینواسید ال-آرژینین هستند که باعث می‌شود حین ورزش چربی و کربوهیدرات بیشتری بسوزانید.

 

چای قرمز
یک چای داغ، و بعد از آن یک شب پرشور و حال. پلی‌فنول‌ها و فلاوونیدهایی که در گیاهِ چای سرخ وجود دارد می‌تواند تا ۲۲ درصد مانع از شکل‌گیری چربی شود. محققان می‌گویند قوی‌ترین فلاوونیدها، آسپالاثین نام دارد که می‌تواند میزان فعالیت هورمون‌هایی که باعث ایجاد حس گرسنگی شده و یا چربی را ذخیره می‌کند بکاهد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه